Home / SLOVENSKO / Bude Matovič prvý, koho stráž vyvedie zo sály? Podľa Pellegriniho by to bol najlepší darček, aký by mohli dostať

Bude Matovič prvý, koho stráž vyvedie zo sály? Podľa Pellegriniho by to bol najlepší darček, aký by mohli dostať

23.6.2022 (Webnoviny.sk) – Nikto zo strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) sa zriadenia Parlamentnej stráže neobáva, lebo poslanci strany sa v parlamente správajú slušne.

Na tlačovej besede Hlasu-SD to povedal jeho predseda Peter Pellegrini. Podľa neho sa môže veľmi ľahko stať, že prvým klientom stráže bude minister financií Igor Matovič (OĽaNO).

Ako ďalej uviedol, Matovič je teda prvým adeptom na to, aby niekedy počas toho, ako sa nemiestne správa, ho stráž vyviedla z rokovacej sály.

„Bol by to najlepší darček, aký by sme mohli dostať od predsedu Kollára. Stráž, ktorá by si trúfla na najväčšie zlo slovenskej politiky a tohto diabla by s násilím z pléna vytiahli von,“ povedal Pellegrini.

Viac k témam: Minister financií SR, parlamentná stráž, Predseda strany Hlas-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Bude Matovič prvý, koho stráž vyvedie zo sály? Podľa Pellegriniho by to bol najlepší darček, aký by mohli dostať © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Opätovný proces v kauze Gemerský mlyn pokračuje, mohli by už čoskoro odznieť záverečné reči

Krajský súd v Bratislave v novembri 2020 rozhodol o zrušení rozsudku Okresného súdu Bratislava II, ktorý dvojicu obžalovaných uznal za vinných a vec vrátil na prvostupňový súd na opätovné prejednanie a rozhodnutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.