Home / SLOVENSKO / Boli ste v autobuse, ktorý havaroval pri Poprade? Polícia žiada, aby ste sa prihlásili

Boli ste v autobuse, ktorý havaroval pri Poprade? Polícia žiada, aby ste sa prihlásili

22.6.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia žiada cestujúcich z autobusu, ktorý v utorok popoludní havaroval medzi Gánovcami a Popradom, aby sa prihlásili na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Poprade alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Informovala o tom v stredu agentúru SITA hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Ligdayová, podľa ktorej sa vo veci vykonáva objasňovanie.

Nehoda si vyžiadala päť zranených vrátane 58-ročného vodiča. Ten viedol autobus po ceste prvej triedy v smere na Poprad.

„Z doposiaľ presne nezistených príčin zišiel z cesty na trávnatý povrch a spätným zrkadlom narazil do dopravného značenia. Autobus sa zosunul do priekopy, kde narazil do stromu,“ opísala Ligdayová. Pri dopravnej nehode sa vodič a cestujúci zranili iba ľahko. Na polícii sa majú podľa hovorkyne prihlásiť cestujúci, či už boli zranení, alebo nie.

Viac k témam: Nehoda autobusu
Zdroj: Webnoviny.sk – Boli ste v autobuse, ktorý havaroval pri Poprade? Polícia žiada, aby ste sa prihlásili © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Poslanci parlamentu posunuli návrhy zákonov Tarabu, Čepčeka a Karahutu do druhého čítania

Taraba uspel v prvom čítaní s návrhom na novelizáciu zákona o nájme poľnohospodárskych pozemkov, aj s návrhom novely zákona o spotrebnej dani z minerálneho oleja.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.