Home / SLOVENSKO / Heger prehovoril o ceste do Kyjeva, pre Slovensko je kľúčový vojenský úspech Ukrajiny (video)

Heger prehovoril o ceste do Kyjeva, pre Slovensko je kľúčový vojenský úspech Ukrajiny (video)

7.4.2022 (Webnoviny.sk) – Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽaNO) sa v Kyjeve stretne s ukrajinským prezidentom Volodymorom Zelenským v piatok 8. apríla. Informoval o tom na štvrtkovej tlačovej konferencii pred cestou na Ukrajinu, na ktorú ide spolu s predsedníčkou Európskej komisie Ursulou von der Leyenovou.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Premiér zdôraznil, že pre Slovensko je kľúčový vojenský úspech Ukrajiny, aby sa jej podarilo vyhnať zo svojho územia ruského agresora.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

„Je pre mňa veľkou cťou, že Slovensko je súčasťou delegácie Európskej komisie a že môžeme priamo na mieste vyjadriť solidaritu ukrajinskému ľudu a obrancom Ukrajiny,“ uviedol Heger.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Heger prehovoril o ceste do Kyjeva, pre Slovensko je kľúčový vojenský úspech Ukrajiny (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kultúrna diverzita a inklúzia nie sú v Nestlé prázdne pojmy, ale každodenná realita

Spoločnosť Nestlé rešpektuje a podporuje jedinečnosť a potenciál ľudí bez ohľadu na rasu, pohlavie, kultúru, sexuálnu orientáciu alebo zdravotné postihnutie. Uviedla to pri príležitosti zajtrajšieho Svetového dňa kultúrnej diverzity.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.