Home / SLOVENSKO / Vodička Opla zrazila na priechode bežca, s vážnymi zraneniami ho museli previezť do nemocnice

Vodička Opla zrazila na priechode bežca, s vážnymi zraneniami ho museli previezť do nemocnice

21.1.2022 (Webnoviny.sk) – Na Pionierskej ulici v Bratislave zrazilo auto na priechode pre chodcov bežca. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, vo štvrtok 20. januára popoludní vozidlo Opel Corsa pri vychádzaní z Kraskovej ulice na Pioniersku ulicu zrazilo 44-ročného muža, ktorý prechádzal cez riadne vyznačený priechod pre chodcov.

„Ten pri nehode utrpel viaceré vážne zranenia dolnej končatiny, ktoré si vyžiadali jeho okamžitý prevoz do nemocnice,“ uviedol Szeiff. Prítomnosť alkoholu v krvi u vodičky vozidla Opel dychovou skúškou vylúčili.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Zrážka auta s chodcom
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodička Opla zrazila na priechode bežca, s vážnymi zraneniami ho museli previezť do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Pellegrini odcestuje na svoju prvú oficiálnu návštevu Talianska a berie aj dvoch ministrov

Prezidenta a ministrov bude sprevádzať aj delegácia zástupcov podnikateľských organizácií, univerzít a vzdelávacích inštitúcií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *