Home / SLOVENSKO / Na obchvate Galanty prišlo k tragickej dopravnej nehode, vyhasol život chodkyne (foto)

Na obchvate Galanty prišlo k tragickej dopravnej nehode, vyhasol život chodkyne (foto)

19.1.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia vyšetruje tragickú dopravnú nehodu, ktorá sa stala v utorok podvečer na obchvate mesta Galanta. Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová, dve chodkyne bez reflexných prvkov vyšli z poľnej cesty a prechádzali priamo cez frekventovanú cestu I. triedy. Jednej z nich sa podarilo prejsť na druhú stranu, no 78-ročná žena to už nestihla.

Zachytilo ju prichádzajúce auto Ford Transit, 50-ročný vodič už nedokázal zrážke zabrániť. Žena utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Policajti podrobili vodiča dychovej skúške, výsledok bol negatívny. Prítomnosť alkoholu v organizme ženy budú zisťovať pri pitve.

V priebehu dvoch dní ide na juhu Slovenska už o druhú nehodu, pri ktorej prišla o život chodkyňa bez akéhokoľvek osvetlenia alebo reflexných prvkov. V pondelok podvečer na to doplatila 27-ročná žena pri obci Šurany v okrese Nové Zámky.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Na obchvate Galanty prišlo k tragickej dopravnej nehode, vyhasol život chodkyne (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda sa chystá politicky ovládnuť RTVS, Pellegrini by podľa Kolíkovej nemal podpísať zákon o jej zrušení (video)

Podľa Kolíkovej je už samotný proces, akým sa zákon ide prijímať, za hranicou ústavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *