Home / SLOVENSKO / Hasiči uskutočnili pre silný vietor 70 výjazdov, najvážnejšia situácia bola v Bratislavskom a Trnavskom kraji (foto)

Hasiči uskutočnili pre silný vietor 70 výjazdov, najvážnejšia situácia bola v Bratislavskom a Trnavskom kraji (foto)

18.1.2022 (Webnoviny.sk) – Hasiči v pondelok 17. januára do 18:30 vykonali v súvislosti so silným vetrom 70 výjazdov. Najvážnejšia situácia bola v Bratislavskom a v Trnavskom kraji, kde hasiči zasahovali 19-krát v oboch krajoch.

V Nitrianskom kraji pomáhali hasiči 12-krát a v Žilinskom kraji bola ich pomoc v súvislosti s odstraňovaním následkov silného vetra potrebná 11-krát. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru Katarína Križanová.

Príslušníci hasičského a záchranného zboru a členovia dobrovoľných hasičov pomáhali pri odstraňovaní popadaných stromov z ciest a zaparkovaných vozidiel, v niekoľkých prípadoch odstraňovali strhnuté strechy.

Viac k témam: Hasiči, Silný vietor
Zdroj: Webnoviny.sk – Hasiči uskutočnili pre silný vietor 70 výjazdov, najvážnejšia situácia bola v Bratislavskom a Trnavskom kraji (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Knihovrátok vymení vaše knihy, ktoré už nečítate, za nové príbehy

44 % opýtaných v reprezentatívnom prieskume uvádza, že prečíta aspoň jednu knihu za mesiac, mnohí aj oveľa viac. Čo však s knižkami, ktoré ich majitelia už viac neplánujú čítať a v domácej knižnici im zaberajú miesto?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.