Home / SLOVENSKO / Muž v Bánovciach nad Bebravou chcel vykradnúť pumpu, na privolaných policajtov huckal svojho psa

Muž v Bánovciach nad Bebravou chcel vykradnúť pumpu, na privolaných policajtov huckal svojho psa

7.1.2022 (Webnoviny.sk) – Muž v Bánovciach nad Bebravou v okrese Trenčín sa vlámal na benzínovú pumpu, na privolaných policajtov huckal psa. Ako informuje trenčianska krajská polícia, vyšetrovateľ OR PZ v Bánovciach nad Bebravou obvinil z pokračovacieho zločinu útoku na verejného činiteľa a prečinu krádeže 42-ročného muža z okresu Partizánske.

V ranných hodinách prišlo k narušeniu objektu na benzínovej stanici v meste Bánovce nad Bebravou. Páchateľ, ktorý sa mal vlámať do uvedeného objektu, bol zadržaný policajnými hliadkami priamo na mieste,“ uviedla polícia.

Pri služobnom zákroku, ako aj pri predvádzaní muža na obvodné oddelenie PZ, mal obvinený fyzicky napádať policajtov a huckať svojho psa na útok na príslušníkov polície.

„Policajti pri služobnom zákroku použili proti agresívnemu mužovi donucovacie prostriedky a varovný výstrel a služobnú zbraň na zneškodnenie útočiaceho psa,“ uviedla polícia s tým, že nikto nebol nikto zranený a donucovacie prostriedky boli použité v súlade so zákonom.

Viac k témam: Lupič, Trestné stíhanie, Útok na verejného činiteľa, Vlámanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž v Bánovciach nad Bebravou chcel vykradnúť pumpu, na privolaných policajtov huckal svojho psa © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mladý vodič posilnený alkoholom narazil do dopravného značenia, poškodil štyri autá (foto)

Na mieste bol muž podrobený dychovej skúške s výsledkom 3,29 promile, pričom bolo 30 minút popoludní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *