Home / SLOVENSKO / Bývalého člena skupiny piťovcov Tomáša R. dopravili zo Španielska na Slovensko

Bývalého člena skupiny piťovcov Tomáša R. dopravili zo Španielska na Slovensko

3.12.2021 (Webnoviny.sk) – Bývalého údajného príslušníka skupiny piťovci Tomáša R., ktorý je obvinený z pokračovacieho obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku, dopravili zo Španielska na Slovensko.

Policajný zbor SR o tom informuje na sociálnej sieti s tým, že po obvinenom pátrali od marca 2021 na základe vydaného medzinárodného a európskeho zatýkacieho rozkazu.

„Tomáš R. bol zadržaný v Španielsku v auguste 2021 miestnou políciou na základe informácií od Oddelenia pátrania a cieľového pátrania Úradu kriminálnej polície Prezídia Policajného zboru, verejnosťou prezývaných ako ‚Lovci lebiek‘,“ uviedla polícia s tým, že jeho extradíciu zo Španielska zo Španielska zabezpečila Národná kriminálna agentúra a Úrad medzinárodnej policajnej spolupráce (Sirene).

O prípadnej väzbe obvineného by mal Špecializovaný trestný súd v Pezinku rozhodovať v sobotu 4. decembra.

Národná kriminálna agentúra obvinila Tomáša R. spolu s bývalým exriaditeľom Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovítom M. a veľkopodnikateľom Zoroslavom K. pre kauzu výroby ilegálnych cigariet.

Viac k témam: Korupcia, Krimi, Nelegálne cigarety, Úplatky
Zdroj: Webnoviny.sk – Bývalého člena skupiny piťovcov Tomáša R. dopravili zo Španielska na Slovensko © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Petr Šedivec z Philip Morris – Súčasná pandémia nás postavila pred doteraz nezvyčajné výzvy a o to viac ma teší, že sa nám aj naďalej darí vytvárať našim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky

Spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. získala už ôsmy rok po sebe prestížny medzinárodný certifikát Top Employer Slovakia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *