Home / SLOVENSKO / Hrajte o 210 spotrebičov z PLANEO Elektro: Každý deň až 10 výhier!

Hrajte o 210 spotrebičov z PLANEO Elektro: Každý deň až 10 výhier!

12.10.2021 (Webnoviny.sk) – Stačí málo a stanete sa majiteľom novej kolobežky, kávovaru, vysávača či niektorej inej hodnotnej výhry.

Leto je za nami a do Vianoc ďaleko, aké prekvapenie by vás mohlo v tomto medziobdobí stretnúť? Predsa výhra v PLANEO Elektro, kde už čaká na svojich nových majiteľov až 210 spotrebičov SENCOR! Okrem už spomenutých kolobežiek, kávovarov či vysávačov so 6-ročnou zárukou na motor sú pre vás pripravené aj televízory, kuchynské roboty, vákuové mixéry a ďalšie atraktívne spotrebiče, ktoré vám uľahčia a spríjemnia život.

Pozrite sa, aké výhry vás čakajú a zapojte sa do hry o 210 spotrebičov Sencor!

Získať šancu, aby ste sa stali jedným zo šťastných výhercov, je veľmi jednoduché. Stačí od 11. 10. 2021 do 31.10.2021 nakúpiť v niektorej z 53 predajní PLANEO Elektro, alebo si objednať tovar z eshopu planeo.sk v akejkoľvek hodnote, zaregistrovať si svoj doklad o kúpe a potom len počkať, či sa šťastie na vás usmeje. Ak áno, už o pár dní máte doma malé predčasné Vianoce. Vašu šancu na výhru zvyšuje aj fakt, že PLANEO Elektro každý deň žrebuje až 10 výhercov! Nenechajte si ju teda ujsť, veď keď sa to tak vezme, za pár eurový nákup môžete získať hodnotný kvalitný spotrebič v peknom dizajne.

Extra tip: Nezabudnite pri nákupe použiť aj vašu PLANEO kartu, získate tak peniaze na ďalší nákup – a ďalšiu šancu na výhru.

Sledujte aj FB PLANEO Elektro SK a neujde vám žiadna akcia ani súťaž

Informačný servis

Viac k témam: PR, Súťaž
Zdroj: Webnoviny.sk – Hrajte o 210 spotrebičov z PLANEO Elektro: Každý deň až 10 výhier! © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Súd schválil dohodu o vine a treste pre bývalého okresného funkcionára ĽSNS Michala Buchtu

Súd uznal obvineného za vinného zo zločinu rozširovania extrémistických materiálov a iné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *