Home / SLOVENSKO / Neznámy páchateľ spôsobil predajni bicyklov škodu prevyšujúcu šesťtisíc eur, polícia žiada ľudí o pomoc

Neznámy páchateľ spôsobil predajni bicyklov škodu prevyšujúcu šesťtisíc eur, polícia žiada ľudí o pomoc

4.9.2021 (Webnoviny.sk) – Bratislavskí policajti pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý koncom júna predajni s bicyklami spôsobil škodu 6 300 eur. Informovala o tom Polícia SR – Bratislavský kraj vo svojom profile na sociálnej sieti.

Páchateľ z priestorov predajne s bicyklami, v treťom bratislavskom okrese, po prekonaní zámku na vstupných dverách, odcudzil dva bicykle. Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie osoby na kamerových záberoch.

Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na fotografiách, k ich súčasnému pohybu alebo pobytu môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na profile polície na sociálnej sieti.

Viac k témam: krádež
Zdroj: Webnoviny.sk – Neznámy páchateľ spôsobil predajni bicyklov škodu prevyšujúcu šesťtisíc eur, polícia žiada ľudí o pomoc © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Heger má svoju hranicu, za ktorou už nebude akceptovať postoje Kollára a Sme rodina

Predseda vlády Eduard Heger v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy povedal, že s hnutím Sme rodina bude o podpore reforiem rokovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *