Home / SLOVENSKO / Občanom, ktorí sa chystajú na stretnutie s pápežom, zodpovie rezort vnútra otázky cez sociálnu sieť

Občanom, ktorí sa chystajú na stretnutie s pápežom, zodpovie rezort vnútra otázky cez sociálnu sieť

24.8.2021 (Webnoviny.sk) – Občania, ktorí sa chystajú prísť na niektoré z verejných podujatí v súvislosti s návštevou pápeža Františka na Slovensku sa so svojimi prípadnými otázkami môžu obrátiť priamo na Ministerstvo vnútra SR alebo Policajný zbor SR.

Na sociálnej sieti to napísal minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) s tým, že je tak možné urobiť prostredníctvom súkromných správ na facebookových profiloch predmetných inštitúcii.

„Pápež František pricestuje na Slovensko už o necelé tri týždne. Prípravy na zabezpečenie tejto vzácnej udalosti prebiehajú v réžii jednotlivých útvarov Ministerstva vnútra SR,“ uviedol Mikulec. Dodal, že získaním potrebných informácii o podujatiach sa účastníci môžu vyhnúť predĺženým kontrolám na vstupoch do sektorov alebo dopravným kolapsom.

Pápež František príde na Slovensko v dňoch 12. až 15. septembra. Navštívi Bratislavu, Košice, Prešov a Šaštín – Stráže (okr. Senica).

Viac k témam: informácie, návšteva pápeža Františka na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Občanom, ktorí sa chystajú na stretnutie s pápežom, zodpovie rezort vnútra otázky cez sociálnu sieť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Košická mestská polícia zriadila svoje pracovisko v samotnom centre, na Hlavnej ulici bude bližšie k občanom

Na novom vysunutom pracovisku bude sídliť 19 príslušníkov Pohotovostnej ochrannej jednotky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *