nedeľa , 19 septembra 2021
Home / SLOVENSKO / Pri splavovaní sa utopil 33-ročný muž, nafukovací čln s tromi kamarátmi sa prevrátil v časti Hrčák

Pri splavovaní sa utopil 33-ročný muž, nafukovací čln s tromi kamarátmi sa prevrátil v časti Hrčák

9.8.2021 (Webnoviny.sk) – Pri splavovaní Váhu sa v sobotu utopil 33-ročný muž. Hlohovskí policajti vyšetrujú okolnosti utopenia muža z obce Hrnčiarovce nad Parnou (okr. Trnava) ako prečin usmrtenia. Na sociálnej sieti o tom informovala trnavská krajská polícia.

Trojica kamarátov sa v sobotu poobede rozhodla splaviť Váh. Nasadli do nafukovacieho člnu a pri prejazde pereje pri Drahovskom kanáli v časti zvanej Hrčák sa prevrhli do vody. Dvom sa podarilo dostať na breh a privolať pomoc. Iba jeden z trojice mužov mal v člne záchrannú vestu. Žiaľ, 33-ročný muž situáciu vo vode nezvládol a prišiel o život.

Na mieste zasahovali hasiči a policajti, ktorým sa utopenú osobu podarilo neďaleko železničného mosta pri Hlohovci nájsť. Policajti podrobili dvoch mužov dychovým skúškam na alkohol, ktoré boli v oboch prípadoch pozitívne. Či bol aj ich kamarát pod vplyvom alkoholu, ukáže nariadená pitva.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: utopenie, Váh
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri splavovaní sa utopil 33-ročný muž, nafukovací čln s tromi kamarátmi sa prevrátil v časti Hrčák © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Lipšic sa obáva spochybňovania integrity trestných konaní zo strany SIS, želá si viac súčinnosti

SIS začala spochybňovať integritu, keď bolo zrejmé, že podozrenia smerujú k ich predstaviteľom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *