Home / POLITIKA / Boris Kollár poslal Kotlebu do prdele

Boris Kollár poslal Kotlebu do prdele

a Boris má pravdu. Prečo by mal Boris Kollár v SV diskutovať s Kotlebom, ak na tom neboli dohodnutí? Je naozaj prazvlášte, čo sa v Slobodnom vysielači deje.  Odkedy opustil rádio Norbert Lichtner, ide to s rádiom jednoznačne dolu vodou.

kolar kotleba

Stalo sa hlasnou trúbou extrémistu Kotlebu, prípadne Magáta.

Kotleba v Slobodnom vysielači vystupuje, akoby to rádio patrilo jemu. Potvrdzuje sa tak, že odchod Norberta Lichtnera je pre Slobodný vysielač veľkou stratou, ktorú sa zbývajúci redaktori snažia dohnať propagovaním Kotlebu veriac, že im to udrží alebo dokonca zvýši počet poslucháčov. Opak je však pravdou. Vyváženosť spravodajstva je to, o čo by sa malo snažiť každé slobodné, nezávislé a nestranné médium. Teda aj SV, ak to o sebe vyhlasuje.

Je evidentné, že v poslednom období Slobodný vysielač stráca punc akej takej objektivity a uberá sa nesprávnym smerom podpory extrémistov, s ktorými logicky nechce diskutovať ani multiotecko Boris Kollar 🙂

Je absolútne logické, že Boris Kollár odmietnutím debaty s extrémistom poslal Kotlebu do prdele. Alebo si naši čiatatelia myslia niečo iné? Uvítame diskusiu na Borisovo rozhodnutie.

Marian Zaboj 

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na stanici v Poprade spomínali na dievčatá z prvého židovského transportu (video)

V prvom transporte bolo 999 žien a s najväčšou pravdepodobnosťou aj jeden lekár.

Jeden komentár

  1. Spytam sa len jedno Dennik politika a jeho autor. Je M.Kotleba pozvany do niektorych z mainstremovych TV ? Nie je a mozno ani nebude. Takze dostava priestor v SV, a dobre ma, drzim mu palce !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *