piatok , 30 júla 2021
Home / SLOVENSKO / Spravte si radosť so žrebmi od Niké

Spravte si radosť so žrebmi od Niké

3.5.2021 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Niké ponúka pre svojich klientov rôzne druhy zábavy. Neodmysliteľnou súčasťou je bohatá ponuka žrebov, ktoré ukrývajú skvelé výhry. Minulý rok sa z nich tešili viacerí šťastlivci. Rok 2021 nebude výnimkou. Preto neváhajte a bavte sa.

Minulý rok mali viacerí šťastlivci mimoriadnu radosť. Vďaka žrebom Jantárová 7, Zlatá rybka maxi či Šťastné prianie si polepšili o fantastických 100 000 eur.

Obrovský šok zažila napríklad aj sympatická pani z Považia. Na ceste na rehabilitáciu si kúpila žreb. Chcela si spríjemniť čas. Napokon sa ale stalo niečo, čo jej zvýšilo tlak. Žreb s názvom Extra Prachy ukrýval 50 000 €!

“Na žrebe s číslom 35, kedy sa narodil môj otec, bola pod číslom 27, kedy sa narodil zase môj manžel, výhra 50 000 €. Bol to šok, nevedela som, čo mám robiť,” dodala s úsmevom. Ešte nikdy takúto sumu nevyhrala. “Mala som posledné tri eurá v peňaženke. Žreb Extra Prachy som si kúpila prvýkrát a hneď takáto megavýhra.”  Podelí ju medzi svoje deti a vnúčatá. A niečo si určite nechá. “Korona ma pripravila o prácu, tieto peniaze mne a mojim deťom veľmi pomôžu.”

V roku 2020 sa milovníci žrebov od Niké tešili aj z doslova magických  výhier. Január priniesol šťastie dvom majiteľov žrebov s názvom Super 7. Každý z nich si totiž na účet pripísal sumu v hodnote 7 777 eur.

Zotrite si výhru s Petrou Vlhovou

Žreb s názvom Snehová kráľovná s fenomenálnou lyžiarkou a držiteľkou veľkého krištáľového glóbusu Petrou Vlhovou vám môže priniesť výhru v hodnote 55 555 eur. Preto neváhajte a navštívte pobočky Niké, kde si okrem žrebu Snehová kráľovná môžete vybrať zo širokej ponuky žrebov. Výhry čakajú možno práve na vás! Kompletný prehľad žrebov, ktoré si môžete kúpiť aj v znovuotvorených pobočkách, nájdete tu.

Informačný servis

Viac k témam: PR, tipovanie, žreby
Zdroj: Webnoviny.sk – Spravte si radosť so žrebmi od Niké © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kúpa vozidla cez inzerát či od malého predajcu je v dobe pandémie ešte rizikovejšia

Po vyše ročnom trvaní pandémie koronavírusu sa situácia na trhu s ojazdenými vozidlami zhoršila, na trhu pribúdajú autá so stočenými kilometrami, z kriminálnej činnosti alebo vozidlá v zlom technickom stave či v exekúcii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *