nedeľa , 9 mája 2021
Home / SLOVENSKO / Muž zaútočil na predavačku paralyzérom, hrozí mu až 12 rokov za mrežami

Muž zaútočil na predavačku paralyzérom, hrozí mu až 12 rokov za mrežami

19.4.2021 (Webnoviny.sk) – Sedem až 12 rokov za mrežami hrozí 51-ročnému mužovi v prípade preukázania viny, a to za lúpež v jednej z kežmarských predajní. Ešte vo štvrtok 14. apríla do nej vošiel s paralyzérom, predavačku za pultom požiadal o fľašu alkoholu a dva balíčky cigariet, pričom z vedľajšieho pultu si zobral aj časopis.

Ženu požiadal, aby tovar nablokovala a začal si ho ukladať do ruksaku. Počas toho však vytiahol spomínaný paralyzér. „Priskočil k predavačke cez voľný priestor na konci pultu, chytil ju za plece a zapnutým elektrickým paralyzérom ju udrel do ruky i do ramena. Žena spadla na zem, to ale mužovi nestačilo a ešte ju paralyzérom udrel do hrude, krku i boku,“ opísala ďalej prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Napadnutá predavačka začala kričať, lupič spanikáril, vzal svoj ruksak a utiekol preč. Žena utrpela viacero ľahších zranení. Páchateľ spôsobil škodu vo výške 14 eur. Polícia ho následne vypátrala a zadržala.

Viac k témam: krádež, napadnutie, paralyzér, predavačka
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž zaútočil na predavačku paralyzérom, hrozí mu až 12 rokov za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Čaputová: Začína sa obdobie, počas ktorého sa uskutoční debata o budúcnosti Európy a jej smerovaní

Prezidentka SR Zuzana Čaputová to uviedla pri príležitosti Dňa Európy a začiatku Konferencie o budúcnosti Európy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *