piatok , 23 apríla 2021
Home / EKONOMIKA / Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny

Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny

2.3.2021 (Webnoviny.sk) – Pre nepriaznivú pandemickú situáciu a v zhode s aktuálnymi protipandemickými nariadeniami budú otváracie hodiny pôšt v mestách dočasne upravené.

Viac o téme: Koronavírus

V pondelok, utorok, štvrtok a piatok budú tieto pobočky Slovenskej pošty otvorené do 17:00 hodiny, v stredu do 18:00 hodiny.

Počas nasledujúcich dvoch víkendov, teda 6. – 7. marca a 13. – 14. marca budú všetky pošty zatvorené. Ako dodala hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková, zákazníci si otváracie hodiny konkrétnej pošty môžu preveriť na webovej stránke pošty.

Slovenská pošta v sobotu 6. marca a v sobotu 13. marca jednorazovo pozastavuje doručovanie tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 8. marca, respektíve 15. marca 2021.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Obce a kraje sa ľahkovážne a nevýhodne zbavujú majetku, podľa NKÚ často nekonajú transparentne

Právo nakladať s vlastným majetkom je podľa predsedu Najvyššieho kontrolného úradu jednou z najsilnejších právomocí samospráv.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *