štvrtok , 25 februára 2021
Home / SLOVENSKO / Pri policajnej akcii zaistili pervitín a marihuanu, z drogovej trestnej činnosti obvinili troch mužov

Pri policajnej akcii zaistili pervitín a marihuanu, z drogovej trestnej činnosti obvinili troch mužov

17.2.2021 (Webnoviny.sk) – Troch mužov obvinil vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Ružomberku z drogovej trestnej činnosti. Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, počas policajnej akcie zaistili policajti pervitín v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 11 bežným jednotlivým dávkam drogy a marihuanu, ktorej množstvo zodpovedá 3 900 bežným jednotlivým dávkam drogy.

Policajný vyšetrovateľ obvinil za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi formou spolupáchateľstva dvoch 35-ročných mužov z okresu Dolný Kubín. „Obvinený je aj 37-ročný muž z okresu Ružomberok, pričom na neho vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na väzobné stíhanie,” uviedla Kremeňová.

Viac k témam: drogoví díleri, obvinenie, policajná akcia
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri policajnej akcii zaistili pervitín a marihuanu, z drogovej trestnej činnosti obvinili troch mužov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Opýtal som sa ho, či je to zlý vtip, reagoval Matovič na návrh Sulíka

.Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) počas dnešného rokovania vlády povedal, že je ochotný stať sa ministrom zdravotníctva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *