Home / SLOVENSKO / Obvinený podnikateľ Brhel skončil v nemocnici, dôvodom sú dlhodobé zdravotné problémy

Obvinený podnikateľ Brhel skončil v nemocnici, dôvodom sú dlhodobé zdravotné problémy

3.2.2021 (Webnoviny.sk) – Obvineného podnikateľa Jozefa Brhela hospitalizovali v Univerzitnej nemocnici v bratislavskom Ružinove. Informáciu priniesol spravodajský portál televízie Joj noviny.sk. Podnikateľa previezli do nemocnice v utorok 2. februára večer.

Podľa právneho zástupcu obvineného stoja za hospitalizáciou dlhodobé zdravotné problémy klienta. „V nemocnici je z dôvodu dlhodobo vážneho zdravotného stavu, ktorý je OČTK známy,” uviedol právny zástupca Ľudovít Štanglovič.

Vyšetrovateľ v utorok 2. februára obvinil Brhela z obzvlášť závažného zločinu porušovania povinností pri správe cudzieho majetku. Okrem Brhela boli obvinené ďalšie štyri osoby, ktoré už skončili vo väzbe. Medzi obvinenými figuruje aj bývalý šéf finančnej správy František Imrecze. Osoby boli zadržané v rámci akcie Mýtnik, ktorú vykonala Národná kriminálna agentúra (NAKA).

Viac k témam: akcia „Mýtnik“
Zdroj: Webnoviny.sk – Obvinený podnikateľ Brhel skončil v nemocnici, dôvodom sú dlhodobé zdravotné problémy © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rodičia odsúdeného Bašternáka musia vrátiť tri byty, rozhodovať sa bude aj o vilách na Slavíne a Donovaloch

V júni 2020 Okresný súd Bratislava I zablokoval majetok Ladislava Bašternáka, ktorý bol sporne prevedený na jeho príbuzných a ďalšie osoby a zakázal s ním akékoľvek nakladanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *