pondelok , 19 apríla 2021
Home / SLOVENSKO / Tisovčanka napadla a brutálne zbila 91-ročnú starenku, do úst je vložila uterák a ukradla hotovosť

Tisovčanka napadla a brutálne zbila 91-ročnú starenku, do úst je vložila uterák a ukradla hotovosť

29.1.2021 (Webnoviny.sk) – Otrasný prípad riešia policajti v Tisovci (okr. Rimavská Sobota). Ako informovala banskobystrická krajská polícia, 61-ročná Tisovčanka brutálne zbila a okradla 91-ročnú starenku. Páchateľku vyšetrovateľ obvinil zo zločinu lúpeže a porušovania domovej slobody.

Podľa polície obvinená žena prišla od dôchodkyne žiadať peniaze, keď jej ich odmietla dať, starenku sotila na zem a päsťami ju bila po tvári a celom tele. Ako uviedla polícia, babičke dala do úst uterák, aby nemohla kričať a z peňaženky jej vzala 35 eur.

Napadnutá žena utrpela zranenia na tvári a na ruke. Útočníčka v krátkom čase skončila v rukách polície. Vyšetrovateľ spracoval podnet na jej vzatie do väzby. V prípade dokázania viny je hrozí trest na 7 až 12 rokov.

Viac k témam: bitka, násilie
Zdroj: Webnoviny.sk – Tisovčanka napadla a brutálne zbila 91-ročnú starenku, do úst je vložila uterák a ukradla hotovosť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zápas o suverenitu členských štátov EÚ v oblasti zdravia a vzdelávania pokračuje

Európsky parlament (EP) sa už niekoľkokrát pokúsil vstúpiť svojimi iniciatívnymi správami do zvrchovaných kompetencií národných štátov – členov EÚ. Príkladom je správa Estrela "o sexuálnom a reprodukčnom zdraví a právach" (2013), ktorú nakoniec Európsky parlament tesne neprijal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *