Home / SLOVENSKO / V Bratislave boli na rôznych miestach prepadnutí ľudia, polícia pátra po obetiach aj svedkoch (video)

V Bratislave boli na rôznych miestach prepadnutí ľudia, polícia pátra po obetiach aj svedkoch (video)

27.1.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia pátra po možných svedkoch trestnej činnosti alebo obetiach napadnutia v Bratislave. V tlačovej správe to uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Podľa informácií polície mohlo v lokalitách za Poliankami, nad kúpaliskom Rosnička, v blízkosti objektu Iuventa, nad futbalovým štadiónom ŠKP, v Parku SNP, v Líščom údolí, na Starých Gruntoch, pri ZOO Bratislava alebo v okolí útulku Slobody zvierat dôjsť k fyzickým útokom. Ich obeťami by mohli byť psíčkari, športovci, bežci, prípadne osoby na prechádzke.

Polícia preto žiada ľudí, ktorí boli obeťami alebo svedkami útoku v uvedených lokalitách, aby útoky nahlásili na čísle 158 alebo na sociálnej sieti v profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: napadnutie, násilný trestný čin, obete trestných činov
Zdroj: Webnoviny.sk – V Bratislave boli na rôznych miestach prepadnutí ľudia, polícia pátra po obetiach aj svedkoch (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Slovenská firma AJ Investments bude spolupracovať so svetoznámym investorom a miliardárom Marcom Lasrym

Miliardár a svetový investor Marc Lasry predstavil svoj nový fond, ktorého cieľom je podporovať a rozvíjať perspektívne športové odvetvia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *