piatok , 23 apríla 2021
Home / SLOVENSKO / Rozdielom oproti novembrovému „vylodeniu v Normandii“ je iba viac testovacích dní, reaguje Hlas

Rozdielom oproti novembrovému „vylodeniu v Normandii“ je iba viac testovacích dní, reaguje Hlas

17.1.2021 (Webnoviny.sk) – Celoplošné testovanie by malo byť dobrovoľné a nemalo by byť podmienkou pre cestovanie do zamestnania. Strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) to uviedla v tlačovej správe, ktorú zaslala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

„Jediným rozdielom od novembrového ‚vylodenia v Normandii’ je rozšírenie počtu testovacích dní z dvoch na deväť dní, no s výrazne nižšími možnosťami nechať sa otestovať. Hlas-SD preto žiada vládu, aby bolo toto testovanie dobrovoľné a aby namiesto celoplošného skríningu pomohla s testovaním samosprávam v najviac zasiahnutých oblastiach,” uviedla strana v stanovisku.

Viac k témam: Celoplošné testovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Rozdielom oproti novembrovému „vylodeniu v Normandii“ je iba viac testovacích dní, reaguje Hlas © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najširšiu ponuku slovenských remeselných pív nájdete iba v Kauflande

Milovníkov remeselného piva čaká v apríli veľké prekvapenie. V rámci dlhodobého projektu, do ktorého sa zapojilo 29 pivovarov, Kaufland svojim zákazníkom prináša najširší sortiment remeselných pív spomedzi reťazcov a zároveň podporuje pivovarníkov v neľahkom období.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *