sobota , 16 januára 2021
Home / SLOVENSKO / Doklady bude na pracoviská polície doručovať Slovenská pošta, ministerstvo to vyjde na takmer pol milióna eur

Doklady bude na pracoviská polície doručovať Slovenská pošta, ministerstvo to vyjde na takmer pol milióna eur

30.11.2020 (Webnoviny.sk) – Zabezpečenie prepravy dokladov na pracoviská polície vyjde rezort vnútra na 483 552 eur aj s DPH. Ako sa ďalej uvádza v zmluve zverejnenej v Centrálnom registri zmlúv, túto službu bude pre Ministerstvo vnútra SR (MV SR) zabezpečovať Slovenská pošta a.s. po dobu 48 mesiacov.

Predmetom zákazky sú doručovateľské služby – zásielky – zabezpečenie prepravy personalizovaných dokladov Slovenskej republiky (občianskych preukazov, vodičských preukazov, cestovných dokladov, osvedčení o evidencii vozidla a pobytových kariet) v bezpečnostnom obalovom materiáli, napríklad v plastovom poštovom kontajneri – prepravke s označením ich príjemcu. Bezpečnostný obalový materiál – prepravka – je určená na pravidelnú prepravu osobných dokladov z Národného personalizačného centra Prezídia Policajného zboru do miest plnenia,“ uvádza MV SR s tým, že miestami plnenia sú jednotliví príjemcovia zásielok, ktorými sú jednotlivé okresné riaditeľstvá Policajného zboru a ich vysunuté pracoviská.

MV SR predpokladá, že za zmluvné obdobie bude potrebovať zabezpečiť približne 92-tisíc zásielok.

Viac k témam: doklady, doručovanie, preprava
Zdroj: Webnoviny.sk – Doklady bude na pracoviská polície doručovať Slovenská pošta, ministerstvo to vyjde na takmer pol milióna eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V novembri minulého roka zomrelo na Slovensku o tretinu viac ľudí než v predošlých rokoch

Vyšší počet zomretých sa podľa predbežných dát prejavil len veľmi minimálne vo vekovej skupine do 64 rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *