piatok , 27 novembra 2020
Home / SLOVENSKO / Vodič Dacie nafúkal takmer 2,4 promile, druhý dobrovoľne odovzdal vrecúško s farebnými tabletkami (foto)

Vodič Dacie nafúkal takmer 2,4 promile, druhý dobrovoľne odovzdal vrecúško s farebnými tabletkami (foto)

16.11.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti v Slovenskom Grobe (okres Pezinok) zastavili dvoch španielskych šoférov. Jeden z nich bol opitý, druhý mal pri sebe podozrivé látky.

Ako informovala bratislavská krajská polícia, 57-ročný vodič Dacie Duster pri dychovej skúške na alkohol nafúkal takmer 2,4 promile. Cudzinca obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Druhý, 39-ročný vodič, zase pri kontrole dobrovoľne odovzdal vrecúško s farebnými tabletkami. Tie odoslali policajti na expertízu.

Poverený príslušník začal trestné stíhanie pre nedovolenú výrobu omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi.

Viac k témam: alkohol za volantom, drogy
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič Dacie nafúkal takmer 2,4 promile, druhý dobrovoľne odovzdal vrecúško s farebnými tabletkami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Polícia varuje pred podvodníkmi, dajte si pozor na platby za falošné doručovacie služby

Najčastejšie sa podvodníci vydávajú za Slovenskú poštu alebo Fedex a ďalšie poplatky odôvodňujú zvýšenými nákladmi na doručenie, navýšením cla za tovar a podobne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *