streda , 21 októbra 2020
Home / SLOVENSKO / Zrenovovanú ulicu Mlynské nivy otvoria už čoskoro, na novú autobusovú stanicu si však ešte počkáme (foto)

Zrenovovanú ulicu Mlynské nivy otvoria už čoskoro, na novú autobusovú stanicu si však ešte počkáme (foto)

16.10.2020 (Webnoviny.sk) – Otvorenie ulice Mlynské nivy v Bratislave je naplánované na začiatok novembra. Primátor hlavného mesta Matúš Vallo to potvrdil na sociálnej sieti.

“V týchto dňoch prebieha na bulvári Mlynské nivy kolaudácia. Otvorenie je plánované na začiatok novembra,” uviedol Vallo. Autobusovú stanicu Nivy by mali otvoriť koncom budúceho leta. Pôvodným termínom otvorenia stanice bola jeseň tohto roka, druhým termínom bola jar 2021.

Stanica Nivy je projekt, ktorý spája viacero funkcií. “Bratislave prinesie nový autobusový terminál letiskového typu, viac ako 250 retailových prevádzok, komplexnú gastronomickú zónu s tržnicou s lokálnymi farmárskymi produktmi a zelenú strechu určenú pre aktívny oddych a relax,” uvádza developer HB Reavis a dodáva, že vďaka integrácii autobusovej stanice, ale aj vďaka svojej polohe bude centrum dopravným uzlom pre všetky druhy mestskej a regionálnej mobility.

Viac k témam: kolaudácia, Mlynské nivy, nová autobusová stanica Nivy, rekonštrukcia ciest
Zdroj: Webnoviny.sk – Zrenovovanú ulicu Mlynské nivy otvoria už čoskoro, na novú autobusovú stanicu si však ešte počkáme (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Terno rastie aj vo veľkoobchode, už má prvých 100 zákazníkov

Spoločnosť Terno real estate otvorila novú divíziu veľkoobchodu. Ide o významný míľnik, vďaka ktorému vyhovie dopytu slovenských firiem po dovoze tovarov priamo na ich prevádzky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *