utorok , 20 októbra 2020
Home / SLOVENSKO / NAKA zasahovala v Bratislave a Rajke, na protidrogovej akcii zatkli tri osoby (foto)

NAKA zasahovala v Bratislave a Rajke, na protidrogovej akcii zatkli tri osoby (foto)

1.10.2020 (Webnoviny.sk) – Národná kriminálna agentúra (NAKA) zasahovala spolu s maďarskou políciou v Bratislave a Rajke. Medzinárodná protidrogová akcia s krycím názvom RAJEC prebieha už od stredajšieho skorého rána. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, v Bratislave zadržali tri podozrivé osoby a v Maďarsku prebiehajú domové prehliadky.

V rukách polície skončilo aj väčšie množstvo drog, finančná hotovosť a zbrane. V prípade drog ide pravdepodobne o pervitín, jeho množstvo a kvalitu teraz skúmajú kriminalistickí experti v laboratóriu. Podľa doterajších zistení mal byť vyrábaný v Rajke. Polícia pokračuje v procesných úkonoch, ďalšie informácie poskytne hneď, ako to bude možné.

Viac k témam: akcia „Rajec“, maďarská polícia, protidrogová razia
Zdroj: Webnoviny.sk – NAKA zasahovala v Bratislave a Rajke, na protidrogovej akcii zatkli tri osoby (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Terno rastie aj vo veľkoobchode, už má prvých 100 zákazníkov

Spoločnosť Terno real estate otvorila novú divíziu veľkoobchodu. Ide o významný míľnik, vďaka ktorému vyhovie dopytu slovenských firiem po dovoze tovarov priamo na ich prevádzky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *