štvrtok , 29 októbra 2020
Home / POLITIKA / Kollár prehovoril o stretnutí s Haščákom, riešili vraj len útoky médií (video)

Kollár prehovoril o stretnutí s Haščákom, riešili vraj len útoky médií (video)

21.9.2020 (Webnoviny.sk) – Predseda Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) a líder vládneho hnutia Sme rodina Boris Kollár tvrdí, že si chcel s Jaroslavom Haščákom „zoči-voči“ vydiskutovať, prečo naňho útočia médiá vlastnené finančnou skupinou Penta. Povedal to na pondelňajšej tlačovej konferencii s tým, že sa rozprávali aj o „rovnakom metri“ voči politikom.

Kollár tvrdí, že Haščákovi „nevidí do hlavy“ a nevie, prečo sa s ním chcel stretnúť. „Možno sa naozaj prišiel pozrieť na Kollára a niečo z toho do knihy dá,“ povedal. Dôvodom stretnutia zo strany šéfa parlamentu bola podľa jeho slov snaha o diskreditáciu, ktorá „tu je už od volieb“.

„Chcel som vedieť, či to ide na jeho príkaz,“ povedal predseda parlamentu. „Keby som chcel robiť tajné veci, nepôjdem s ním o štvrtej poobede do reštaurácie môjho kolegu,“ dodal. Tvrdí, že má čisté svedomie a má aj svedkov toho, že počas rozhovoru riešil len útoky médií.

Kollár sa stretol so spolumajiteľom Penty Haščákom v piatok 18. septembra v hoteli koaličného poslanca NR SR Martina Borguľu (Sme rodina). Predseda parlamentu tvrdí, že s Haščákom hovoril o článkoch v týždenníku Plus 7 dní, ktoré „idú proti nemu“.

Haščák v tejto súvislosti povedal, že s predsedom parlamentu chcel debatovať, lebo začal písať knihu, ktorá je aj o politike. Obaja potvrdili, že sa stretli prvýkrát v živote.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: predseda hnutia Sme rodina, predseda Národnej rady SR (NR SR)
Zdroj: Webnoviny.sk – Kollár prehovoril o stretnutí s Haščákom, riešili vraj len útoky médií (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Šéf parlamentu Kollár má za sebou operáciu zlomeného krčného stavca

Boris Kollár mal v sobotu dopravnú nehodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *