pondelok , 21 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Polícia objasnila brutálnu vraždu mladej ženy, vrah ju najskôr dorezal a ešte živú odhodil do šachty

Polícia objasnila brutálnu vraždu mladej ženy, vrah ju najskôr dorezal a ešte živú odhodil do šachty

10.9.2020 (Webnoviny.sk) – Košickí kriminalisti objasnili vraždu, ktorá sa odohrala v januári v Košiciach. O život vtedy prišla 31-ročná Košičanka, ktorej telo našli v opustenom objekte nad Popradskou ulicou. Vyšetrovateľ z obzvlášť závažného zločinu vraždy obvinil 41-ročného Petra z Košíc.

Ako informovala hovorkyňa košickej krajskej polície Jana Mésarová, obvinený muž podľa doterajšieho vyšetrovania svoju obeť úmyselne usmrtil brutálnym spôsobom, pričom jej spôsobil mnohopočetné sečné a bodnorezné poranenia na tele.

Po tomto čine ženu zhodil do šachty opusteného objektu, kde na následky zranení zomrela. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov. Vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby.

Ako uviedla Mésarová, pátranie po páchateľovi sťažoval fakt, že nebohá žena bola medzi ľuďmi bez domova málo známa, neudržiavala s nikým bližší kontakt a žila osamelým životom. Počas vyšetrovania policajti preverili viacero podozrivých osôb, analyzovali kamerové záznamy, vyhodnocovali stopy a iné dôkazy získané počas vyšetrovania. Takmer 8 mesačné úsilie tak prinieslo výsledky.

Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia objasnila brutálnu vraždu mladej ženy, vrah ju najskôr dorezal a ešte živú odhodil do šachty © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Boli by ste ochotní finančne prispievať cirkvi? Názory Slovákov v prieskume neboli jednotné

Len 5,4 percenta ľudí v prieskume odpovedalo, že určite sú ochotní prispievať cirkvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *