štvrtok , 13 augusta 2020
Home / šport / Hokej / Legionár tímu Bratislava Capitals sa nakazil koronavírusom, klub jeho meno nezverejnil

Legionár tímu Bratislava Capitals sa nakazil koronavírusom, klub jeho meno nezverejnil

1.8.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský účastník nadnárodnej rakúskej ligy síce plánoval začať spoločnú prípravu na novú sezónu z dvoma legionármi, v stredu 5. augusta však na ľad vykorčuľuje len jeden z nich.

Ako informovali zástupcovia klubu Bratislava Capitals, pred cestou na Slovensko mal druhý z nich pozitívny test na koronavírus. Mená legionárov klub zatiaľ nezverejnil.

“Pred prvým stretnutím v šatni sme dali otestovať všetkých našich hráčov a celý realizačný tím v snahe urobiť všetko pre to, aby sme predišli akýmkoľvek možným rizikám. Ukázalo sa, že hoci nejavil žiadne známky ochorenia, jeden z dvoch našich ‘importov’ má pozitívny test, takže až do vyliečenia zostáva vo svojej krajine v karanténe,” uviedol v tlačovej správe viceprezident a generálny riaditeľ klubu Dušan Pašek.

Hokejista s ochorením COVID-19 neprišiel do kontaktu so žiadnou osobou v klube, týka sa to hráčov aj členov relizačného tímu. Do Bratislavy pricestuje až po vyliečení a dvoch opakovaných negatívnych testoch na COVID-19.

Klub iClinic Bratislava Capitals by mal súťažnú sezónu v Bet-at-Home Ice Hockey League začať 25. septembra.

Viac k témam: Bet-at-Home Ice Hockey League, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Legionár tímu Bratislava Capitals sa nakazil koronavírusom, klub jeho meno nezverejnil © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

New York Rangers si v drafte NHL vyberú ako prví. Zrejme zvolia nováčika, ktorého porovnávajú s Crosbym

"Jazdci" z New Yorku si v prvej polovici októbra pravdepodobne vyberú mladého kanadského útočníka Alexisa Lafreniera, akákoľvek iná voľba by bola veľkým prekvapením.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *