nedeľa , 20 septembra 2020
Home / šport / Futbal / Vedenie La Ligy podá trestné oznámenie na mladíka, ktorý vnikol na zápas RCD Mallorca – FC Barcelona (video)

Vedenie La Ligy podá trestné oznámenie na mladíka, ktorý vnikol na zápas RCD Mallorca – FC Barcelona (video)

14.6.2020 (Webnoviny.sk) – Vedenie najvyššej španielskej futbalovej súťaže podá trestné oznámenie na muža, ktorý v sobotu večer vnikol na hraciu plochu počas stretnutia RCD MallorcaFC Barcelona (0:4).

V úvode druhého polčasu sa na trávniku objavil mladík v drese argentínskej futbalovej reprezentácie s desiatkou Lionela Messiho. Jeho cieľom bolo urobiť si “selfie” s Messim, no stihol sa odfotiť iba v diaľke s Jordim Albom.

Vedenie La Ligy uviedlo, že narušiteľ okrem iných porušil aj striktné pravidlá o nutnosti nosenia ochrany tváre či rúk, čím vážne ohrozil zdravie účastníkov zápasu a jeho konanie by mohlo mať za následok narušenie integrity celej súťaže. Práve preto považuje jeho konanie za “kriminálne”.

Mladého fanúšika zadržala polícia, no po podpise zápisnice putoval na slobodu. Prezradil tiež, že polícia ho prinútila vymazať fotku s Jordim Albom. Podľa periodika Mundo Deportivo ide o fanúšika pôvodom z Francúzska, ktorý však celý život strávil na Mallorce. Na ihrisko prenikol tak, že najprv preskočil ohradu štadióna a potom sa k hracej ploche dostal priamo cez hľadisko.

Viac k témam: La Liga, trestné oznámenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Vedenie La Ligy podá trestné oznámenie na mladíka, ktorý vnikol na zápas RCD Mallorca – FC Barcelona (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Róbert Mak sa po mesiacoch bez klubu dočkal, stal sa súčasťou tímu maďarského šampióna

Dvadsaťdeväťročný bratislavský rodák bol bez klubu od marca 2020.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *