nedeľa , 27 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Na rýchlostnej ceste R3 do Hornej Štubne sa zrazili štyri autá, viezlo sa v nich 11 ľudí

Na rýchlostnej ceste R3 do Hornej Štubne sa zrazili štyri autá, viezlo sa v nich 11 ľudí

31.5.2020 (Webnoviny.sk) – Hasiči z Turčianskych Teplíc zasahovali pri dopravnej nehode štyroch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R3 v smere do Hornej Štubne. Agentúru SITA o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

“Jedno z vozidiel zostalo po náraze prevrátené na streche. Vo vozidlách sa v čase nehody nachádzalo 11 ľudí, z toho tri maloleté osoby. Tri osoby utrpeli zranenia ľahšieho charakteru. Hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru. Na miesto udalosti smeruje evakuačný autobus zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline, ktorý účastníkom poskytne dočasné útočisko,” uviedla Križanová s tým, že rýchlostná cesta R3 je dočasne uzavretá v oboch smeroch.

Viac k témam: dopravná nehoda, rýchlostná cesta R3
Zdroj: Webnoviny.sk – Na rýchlostnej ceste R3 do Hornej Štubne sa zrazili štyri autá, viezlo sa v nich 11 ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Pellegrini skritizoval Matoviča za jeho vyjadrenia na adresu nezodpovedných občanov

Podpredseda NR SR Juraj Šeliga (Za ľudí) uviedol v relácii Slovenského rozhlasu RTVS Sobotné dialogy, že dátum 1. októbra bol vybraný operatívne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *