nedeľa , 20 septembra 2020
Home / SLOVENSKO / Pri Gemerskej Hôrke havarovalo auto a začalo horieť, nehodu neprežila maloletá osoba (foto)

Pri Gemerskej Hôrke havarovalo auto a začalo horieť, nehodu neprežila maloletá osoba (foto)

19.5.2020 (Webnoviny.sk) – Nehoda v katastri obce Gemerská Hôrka si vyžiadala život maloletej osoby. Agentúru SITA o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru. Išlo o dopravnú nehodu motorového vozidla, ktoré sa následne vznietilo.

Hasiči z Rožňavy zasahovali pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Gemerská Hôrka, okres Rožňava. Išlo o dopravnú nehodu motorového vozidla s následným požiarom.

„Vo vozidle sa v tom čase nachádzali dvaja účastníci, z toho jedna maloletá osoba. Jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu, maloletá osoba utrpela zranenia nezlučiteľné so životom.“ informuje Križanová.

Na mieste zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Hasičom sa už požiar osobného vozidla podarilo zlikvidovať.

Viac k témam: dopravná nehoda, Vrtuľníková záchranná zdravotná služba (VZZS)
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri Gemerskej Hôrke havarovalo auto a začalo horieť, nehodu neprežila maloletá osoba (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mazák navrhuje odvolať z funkcie sudcov nad 65 rokov, návrh vítajú aj členovia koalície

Ak tento návrh Súdna rada SR na svojom najbližšom rokovaní 22. septembra schváli, sudcov ešte musí z funkcie odvolať prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *