pondelok , 26 októbra 2020
Home / SLOVENSKO / Pri zrážke dvoch áut sa zranili traja ľudia, zasahovali leteckí záchranári

Pri zrážke dvoch áut sa zranili traja ľudia, zasahovali leteckí záchranári

9.5.2020 (Webnoviny.sk) – Záchranársky vrtuľník z Košíc zasahoval v sobotu pri dopravnej nehode pri obci Somotor v Trebišovskom okrese. Išlo o zrážku dvoch áut, pri ktorej sa zranili traja ľudia. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Leteckej záchrannej služby ATE Zuzana Hopjaková.

Po pristátí vrtuľníka si leteckí záchranári prevzali do svojej starostlivosti 24-ročného vodiča, ktorý bol po zrážke krátko v bezvedomí, na okolnosti nehody si nepamätal. Okrem poranenia hlavy utrpel aj úraz hrudníka.

Na mieste mu záchranári poskytli neodkladné zdravotné ošetrenie, následne bol pacient preložený na palubu a v stabilizovanom stave letecky transportovaný do Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach. Ostatní zranení ostali v starostlivosti pozemných záchranárov.

Viac k témam: dopravná nehoda, leteckí záchranári
Zdroj: Webnoviny.sk – Pri zrážke dvoch áut sa zranili traja ľudia, zasahovali leteckí záchranári © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kupujete veľký spotrebič? Silní chlapci z PLANEO Elektro ho vynesú, kam treba

Zahoďte starosti a nechajte ochotných chlapcov z PLANEO Elektro vyniesť a postaviť vám chladničku, práčku či televízor priamo tam, kam si ukážete. O obaly a starý spotrebič sa postarajú tiež.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *