sobota , 30 mája 2020
Home / šport / Futbal / Šesť členov správnej rady FC Barcelona pre nesúhlas s vedením klubu odstúpilo z funkcií

Šesť členov správnej rady FC Barcelona pre nesúhlas s vedením klubu odstúpilo z funkcií

10.4.2020 (Webnoviny.sk) – Šesť členov správnej rady úradujúceho španielskeho futbalového majstra FC Barcelona rezignovalo, lebo nesúhlasí so spôsobom, akým vedie klub prezident Josep Maria Bartomeu.

Podľa ESPN ide o viceprezidentov Emiliho Rousaunda a Enriqueho Tombasa a riaditeľov jednotlivých oddelení Silvia Eliasa, Josepa Ponta, Jordiho Calsamigliu a Mariu Teixidorovú.

Táto skupina poukázala okrem iného na škandál “Barcagate”, podľa ktorého si klub najal PR agentúru na šírenie zlého mena hráčov na sociálnych sieťach vrátane Lionela Messiho.

“Nižšie podpísaní riaditelia oznamujeme prezidentovi Bartomeuovi naše rozhodnutie neodvolateľne odstúpiť z funkcií v klube FC Barcelona. Nie sme schopní sa stotožniť s formou vedenia klubu vzhľadom na dôležité výzvy do budúcnosti, a najmä nového scenára po skončení súčasnej pandémie,” napísali odstupujúci členovia vedenia klubu, cituje ich portál denníka Marca.

Viac k témam: La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Šesť členov správnej rady FC Barcelona pre nesúhlas s vedením klubu odstúpilo z funkcií © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

La Liga ohlásila reštart sezóny, prvý duel by mal byť v júni medzi Betis Sevilla a FC Sevilla

Fanúšikovia si po reštarte La Ligy počas sledovania v televízii budú môcť vybrať, či chcú vidieť prenos s reálnym "tichom" alebo si zvolia audiostopu so simuláciou publika v hľadisku s typickými chorálmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *