Home / šport / Futbal / Hráči Interu už môžu opustiť karanténu, Škriniar ani jeho spoluhráči nemali symptómy ochorenia

Hráči Interu už môžu opustiť karanténu, Škriniar ani jeho spoluhráči nemali symptómy ochorenia

23.3.2020 (Webnoviny.sk) – Milan Škriniar sa v pondelok mohol tešiť nielen z ceny pre najlepšieho futbalistu Slovenska za rok 2019, ale aj z toho, že jeho klub Inter Miláno mohol opustiť karanténu. V nej boli jeho hráči od 8. marca, keď sa koronavírus objavil u obrancu konkurečného Juventusu Daniele Ruganiho. Ani jeden z hráčov Interu nemal symptómy ochorenia.

Viac k témam: Koronavírus, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Hráči Interu už môžu opustiť karanténu, Škriniar ani jeho spoluhráči nemali symptómy ochorenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite sa tiež

Kouč David Moyes sa vrátil do Evertonu, kde zažil jedenásť úspešných sezón. Teraz je klub ohrozený zostupom

Počas predchádzajúceho pôsobenia v liverpoolskom klube sa Moyes preslávil 4. miestom v Premier League v roku 2005 a účasťou vo finále FA Cupu o štyri roky neskôr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *