Home / šport / KHL / Hradec Králové pozorne sleduje dianie v HC Slovan a možno sa posilní aj o Štajnocha

Hradec Králové pozorne sleduje dianie v HC Slovan a možno sa posilní aj o Štajnocha

HRADEC KRÁLOVÉ 24. novembra (WebNoviny.sk) – Slovenský obranca Martin Štajnoch si buď nájde ďalšie pôsobisko v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) alebo sa vráti do českého HK Mountfield Hradec Králové.

Rodák z Bojníc pred pár dňami definitívne skončil v tíme Jugre Chanty-Mansijsk, za ktorý odohral 21 zápasov so ziskom troch asistencií. Tri stretnutia absolvoval aj v tíme Rubin Ťumeň vo Vyššej hokejovej lige (VHL) s bilanciou päť bodov za tri góly a dve prihrávky.

Odporúčame:
Jugra Chanty-Mansijsk zaradila obrancu Štajnocha na listinu voľných hráčov KHL

„Keď Martin odchádzal do KHL, uzavreli sme dohodu o ďalšej spolupráci. Záleží od toho, či z KHL naozaj odíde. Jeho agent ešte rieši varianty s inými klubmi. Ak by nastala takáto situácia, vrátil by sa do nášho kádra,“ povedal podľa hokej.cz Aleš Kmoníček, generálny manažér východočeského mužstva.

Hradec Králové pozorne sleduje aj dianie v Slovane Bratislava, odkiaľ by rád získal útočníka Jana Buchteleho. „Mali sme o jeho služby záujem už v lete, ale vtedy dal prednosť Slovanu, ktorého je stále hráčom,“ dodal Kmoníček. Dvadsaťsedemčoný útočník získal v drese „belasých“ sedem bodov za dva góly a päť asistencií. Naposledy hral za Slovan 7. novembra v Novosibirsku.

Viac k témam: HC Slovan Bratislava, HK Mountfield Hradec Králové, hokej, Jan Buchtele, Jugra, KHL Kontinentálna hokejová liga, Martin Štajnoch, Slovan v KHL
Zdroj: Webnoviny.sk – Hradec Králové pozorne sleduje dianie v HC Slovan a možno sa posilní aj o Štajnocha © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Adam Liška ostáva v KHL, predĺžil zmluvu so Severstaľom Čerepovec

Bratislavský rodák pôsobí v Čerepovci od leta 2019. V KHL hral aj v sezóne 2018/2019, vtedy vo farbách Slovana Bratislava.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *