Home / SVET / Terapia s kadidlom pre tehotné ženy spôsobila poplach, na miesto prišlo 16 hasičov

Terapia s kadidlom pre tehotné ženy spôsobila poplach, na miesto prišlo 16 hasičov

BERLÍN 24. novembra (WebNoviny.sk) – Hamburských hasičov zalarmovali v dôsledku podozrenia z požiaru v suteréne obchodu s oblečením, no napokon sa ukázalo, že zápach ohňa vychádzal z vedľajšej gynekologickej kliniky.

Hasiči vo štvrtok uviedli, že ich o možnom požiari informovali v stredu v čase obeda. Na miesto vyslali 16 členov zboru, ktorí po príchode takisto zacítili oheň, no v spomínanom suteréne sa im nepodarilo objaviť žiadne známky požiaru.

Odporúčame:
Video: Továrňou na kozmetiku otriasli dva výbuchy, medzi zranenými sú aj hasiči

Ďalšie vyšetrovanie ukázalo, že zápach pochádzal z kliniky, kde tehotné ženy absolvovali terapiu s kadidlom. Úrady sa na celý prípad pozerajú s nadhľadom. „Kto vie, možno jedno či dve z tých detí sa raz pripoja k hasičom,“ uviedli.

Viac k témam: hasiči, Nemecko, požiar, tehotenstvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Terapia s kadidlom pre tehotné ženy spôsobila poplach, na miesto prišlo 16 hasičov © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Riziko rozsiahlej ruskej ofenzívy je menšie, posily nasadzujú po častiach na roztiahnutý front

Rusko začalo zapájať jednotlivé jednotky svojej novovytvorenej 25. kombinovanej armády do boja na Ukrajine ako posily, čo redukuje pravdepodobnosť novej rozsiahlej ruskej ofenzívy v blízkej budúcnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *