Home / šport / Hokej / Bratislava Capitals a Martin postúpili do semifinále, z klziska súperov odišli bez inkasovaného gólu

9.3.2020 (Webnoviny.sk) – Hráči Bratislava Capitals a HK VITAR Martin sa v najkratšom možnom čase stali semifinalistami play-off Slovenskej hokejovej ligy 2019/2020. Oba tímy vyhrali v pondelňajších štvrtých štvrťfinálových stretnutiach na klziskách súperov, navyše bez inkasovaného gólu.

Bratislavčania triumfovali v Leviciach 4:0, Martinčania v susedskom derby v Žiline dokonca 6:0. V ďalších konfrontáciách Topoľčany po výhre 5:1 v Spišskej Novej Vsi zvýšili vedenie v sérii na 3:1.

Stopercentný zásah hostí podčiarklo skalické víťazstvo 4:2 v Dubnici nad Váhom, ktorým Záhoráci vyrovnali stav série na 2:2.

Slovenská hokejová liga 2019/2020

štvrťfinále play-off – 4. zápasy – súhrn:

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom – HK Skalica 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) – stav série 2:2
Góly: 8. Kristín, 56. Fabuš – 9. a 60. Kotzman, 9. Pulščák, 45. Okoličány

HK Levice – Bratislava Capitals 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) – konečný výsledok série 0:4
Góly: 9. T. Varga, 20. Martinelli, 28. R. Varga, 57. Danišovský

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) – stav série 1:3
Góly: 39. Novák – 27. a 36. Pätoprstý, 43. Koyš, 53. Kluka, 59. Laššo

MsHK Žilina – HK VITAR Martin 0:6 (0:2, 0:4, 0:0) – konečný výsledok série 0:4
Góly: 3. Jurášek, 9. Murček, 21. Tabaček, 27. Rudzan, 30. Dvořák, 40. Zlocha

Viac k témam: 1. slovenská hokejová liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislava Capitals a Martin postúpili do semifinále, z klziska súperov odišli bez inkasovaného gólu © SITA Všetky práva vyhradené.