Home / EKONOMIKA / Spoločnosť Emmenegger Montagen nemá oprávnenie na poskytovanie úverov, tvrdí národná banka

Spoločnosť Emmenegger Montagen nemá oprávnenie na poskytovanie úverov, tvrdí národná banka

BRATISLAVA 23. novembra (WebNoviny.sk) – Národná banka Slovenska (NBS) upozorňuje na činnosť švajčiarskej spoločnosti Emmenegger Montagen GmbH, v mene ktorej vystupuje Milan Mugen.

Centrálna banka má podozrenie, že firma ponúka spotrebiteľské úvery pre obyvateľov Slovenska, avšak bez splnenia zákonných požiadaviek. NBS o tom informovala na svojej internetovej stránke.

Uvedená spoločnosť nie je podľa Národnej banky Slovenska oprávnená na poskytovanie spotrebiteľských úverov na území Slovenskej republiky.

Odporúčame:
Národná banka upozorňuje na Poštovú spoločnosť, ktorá nemá oprávnenie na výkon činnosti

“Taktiež upozorňujeme spotrebiteľov, aby neplatili vopred žiadne kaucie ako poplatky spoločnostiam za to, aby im bol poskytnutý spotrebiteľský úver, pretože by sa mohli stať obeťou podvodu. Zároveň upozorňujeme potenciálnych klientov, že nie je možné ani sprostredkovať služby tejto spoločnosti treťou stranou na území Slovenskej republiky,“ informuje centrálna banka.

Viac k témam: Národná banka Slovenska, NBS
Zdroj: Webnoviny.sk – Spoločnosť Emmenegger Montagen nemá oprávnenie na poskytovanie úverov, tvrdí národná banka © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Desaťtisíce podnikateľov dostanú zo Sociálnej poisťovne oznámenie k odvodom, mnohí sa nepotešia

Sociálna poisťovňa informácie zašle automaticky, netreba o nič žiadať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *