Home / šport / Tenis / Djokovič rozširuje trénerský tím, angažuje aj Štěpánka

Djokovič rozširuje trénerský tím, angažuje aj Štěpánka

BELEHRAD 22. novembra (WebNoviny.sk) – Iba týždeň po oficiálnom ukončení kariéry český už len bývalý tenista Radek Štěpánek (38) šokoval inou správou.

Obe strany sa už údajne dohodli

Niekdajšia svetová osmička a dvojnásobný víťaz Davisovho pohára sa stane popri Američanovi Andrem Agassim súčasťou trénerského tímu Novaka Djokoviča.

Odporúčame:
Agassi informoval o Novakovi Djokovičovi, o týždeň sa uistia o vyliečení zo zranenia

Zámer je jasný – dostať skvelého Srba späť na post svetovej jednotky. Obe strany sa už údajne dohodli, oficiálne spečatenie spoluprácu by malo nasledovať do niekoľkých dní. Informuje o tom portál iDNES.cz odvolávajúc sa na informácie denníka MF DNES.

Djokovič zimuje na 12. priečke rebríčka

Novak Djokovič po dlhšej súťažnej odmlke prezimuje na 12. priečke svetového rebríčka vo dvojhre. Dvanásťnásobný grandslamový víťaz vynechal tohtoročné US Open, keďže už 26. júla oznámil predčasný koniec sezóny pre chronické problémy s lakťom dominantnej pravej ruky.

Do akcie by sa mal vrátiť na začiatku budúceho roka, jeho posledným súťažným vystúpením bol duel proti Tomášovi Berdychovi 12. júla vo štvrťfinále Wimbledonu. Djokoviča až do mája tohto roku trénersky viedol najmä Slovák Marián Vajda s menšími prestávkami takmer 12 rokov.

Viac k témam: Novak Djokovič, Radek Štěpánek, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Djokovič rozširuje trénerský tím, angažuje aj Štěpánka © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Novak Djokovič dostal fľašou po hlave od fanúšika, na druhý deň už nosil v Ríme prilbu (video)

Hovorca Talianskej tenisovej federácie Alessandro Catapano uviedol, že Djokovič mal na hlave trochu krvi, ale stehy neboli potrebné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *