Home / šport / Hokej / Martin Fehérváry sa v NHL dlho neohrial, Washington ho poslal na farmu

Martin Fehérváry sa v NHL dlho neohrial, Washington ho poslal na farmu

12.2.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry opäť putuje do farmárskeho tímu v nižšej súťaži AHL Hershey Bears.

Preradilo ho tam vedenie klubu NHL Washington Capitals, za ktorý v tejto sezóne odohral 20-ročný mladík šesť zápasov so ziskom jednej asistencie. Informovala o tom oficiálna webstránka profiligy.

Bratislavský rodák Martin Fehérváry v tejto sezóne odohral v NHL zatiaľ šesť duelov, v AHL však absolvoval už 45 súbojov a nazbieral v nich 14 bodov (4+10).

Viac k témam: AHL, NHL
Zdroj: Webnoviny.sk – Martin Fehérváry sa v NHL dlho neohrial, Washington ho poslal na farmu © SITA Všetky práva vyhradené.