Home / SLOVENSKO / Neznámy cyklista narazil do kočíka a zmizol, policajti zatiaľ našli len jeho bicykel

Neznámy cyklista narazil do kočíka a zmizol, policajti zatiaľ našli len jeho bicykel

3.2.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti hľadajú cyklistu, ktorý v Hlohovci narazil bicyklom do kočíka a zmizol. Incident sa stal na Ulici Pod Beranom.

Ako informovala trnavská krajská polícia, neznámy cyklista na horskom bicykli vyšiel na chodník a narazil do detského kočíka, ktorý tlačila staršia pani. Žena a dieťa sa pri nehode nezranili.

Cyklista po náraze ušiel. Pri úteku ho nasnímali mestské kamery, vďaka ktorým polícia vypátrala bicykel. Po mužovi však stále pátrajú. Ide asi o 30-ročného štíhleho muža, ktorý mal oblečené sivé tepláky, čiernu mikinu s kapucňou a tmavé tenisky.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť je možné oznámiť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

Viac k témam: cyklista, pátranie
Zdroj: Webnoviny.sk – Neznámy cyklista narazil do kočíka a zmizol, policajti zatiaľ našli len jeho bicykel © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlavnú ulicu v Košiciach roztancovala štvorylka, zapojilo sa viac než dvetisícštyristo ľudí (video)

Štvorylka sa tancuje vo viac než 50 mestách v Európe a samotný projekt začal v roku 2002. Košice sa pred niekoľkými rokmi stali lídrom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *