Home / SLOVENSKO / Foto: Dôchodcovi Vladimírovi našli pri domovej prehliadke nelegálne zbrane

Foto: Dôchodcovi Vladimírovi našli pri domovej prehliadke nelegálne zbrane

BRATISLAVA/HUMENNÉ 15. novembra (WebNoviny.sk) – Nelegálne zbrane a strelivo mal doma 68-ročný Vladimír z obce Víťazovce v okrese Humenné. Policajti ich našli pri dnešnej domovej prehliadke.

Odporúčame:
Róbert nezaplatil účet, schoval sa pod auto a napadol policajta

Ako agentúru SITA informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Migaľová, muž mal bez povolenia dlhú guľovú zbraň s puškohľadom, dlhú vzduchovú zbraň na streľbu s malokalibrovými nábojmi, jatočnú pištoľ upravenú na streľbu, vyše 300 nábojov, ako aj deväť zväzkov elektronických rozbušiek, ktorých držanie podlieha povoľovaciemu konaniu a evidenčnej povinnosti.

Vladimír ani nemá zbrojný preukaz, uviedla Migaľová. Obvinili ho z nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. Stíhaný je na slobode a hrozí mu trest na tri roky až osem rokov.

Viac k témam: krimi, nedovolené ozbrojovanie, nelegálne zbrane
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Dôchodcovi Vladimírovi našli pri domovej prehliadke nelegálne zbrane © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nemecko neuvažuje o uzavretí hraníc s Českom. Strašiť je jednoduchá vec, reagoval na Fica premiér Ódor

Nemci uvažujú o tom, že s českými partnermi vytvoria hliadky na českej strane hranice, a budú robiť presne to, čo slovenskí policajti s Maďarskom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *