štvrtok , 28 mája 2020
Home / šport / Hokej / „Belasí“ opäť meškajú so septembrovou platbou za Zimný štadión Ondreja Nepelu, potvrdilo to aj mesto

„Belasí“ opäť meškajú so septembrovou platbou za Zimný štadión Ondreja Nepelu, potvrdilo to aj mesto

16.10.2019 (Webnoviny.sk) – Hokejový Slovan Bratislava pri zmene súťaže z KHL na domácu Tipsport ligu musel vyrovnať poriadny dlh za užívanie Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Neprešlo však veľa času a “belasí” opäť meškajú s platbou za užívanie arény.

Splátka mešká viac ako dva týždne

Ako informuje Marek Marušiak z RTVS, septembrová splátka pre mesto mešká už viac ako dva týždne.

“Vedenie Slovana sa navyše stále nedohodlo s mestom na novej zmluve, ktorú chceli obe strany uzavrieť po odchode belasých z KHL. Slovan je tak stále viazaný starou zmluvou, podľa ktorej musí platiť prenájom približne 800-tisíc eur ročne,” napísal uvádza sa v správe na facebooku redaktora RTVS.

Prebieha rokovanie o nových podmienkach

Mesto Bratislava danú skutočnosť potvrdilo. “Môžeme potvrdiť, že k dnešku neevidujeme platbu nájomného od HC Slovan za september. Rokovania o nových podmienkach nájomných zmlúv prebiehajú. Do uzavretia nových zmlúv resp. dodatkov k jestvujúcim zmluvám platia doterajšie nájomné zmluvy. Skoré uzavretie novej zmluvy je teda aj v záujme HC Slovan, keďže klub teraz platí vyššiu sumu,” napísalo vedenie mesta redaktorovi RTVS.

Viac k témam: Slovan v KHL, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – „Belasí“ opäť meškajú so septembrovou platbou za Zimný štadión Ondreja Nepelu, potvrdilo to aj mesto © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Demitra a Halák získali poctu odborníkov NHL, Cháru predbehol iba legendárny Patrick Roy

Stále aktívny a úspešný brankár Bostonu Halák v hodnotení hráčov s číslom 41 nechal za sebou Jasona Allisona, Mika Smitha či Craiga Andersona.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *