Home / šport / Ostatné športy / Slovenský golfista Sabbatini skončil na turnaji Italian Open v elitnej desiatke

Slovenský golfista Sabbatini skončil na turnaji Italian Open v elitnej desiatke

14.10.2019 (Webnoviny.sk) – Slovenský golfový reprezentant Rory Sabbatini obsadil konečné delené desiate miesto na turnaji Italian Open v rámci European Tour.

V celkovom súčte zahral rodák z juhoafrického Durbanu osem úderov pod par ihriska, k čomu mu pomohlo najmä vydarené posledné kolo s bilanciou -5.

Sabbatini siahal v Ríme aj na lepší výsledok, ale šancu na vyššie umiestnenie mu zmaril výkon v treťom kole, v ktorom zahral štyri rany nad par.

Viac k témam: Italian Open, Rím
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenský golfista Sabbatini skončil na turnaji Italian Open v elitnej desiatke © SITA Všetky práva vyhradené.