Home / SVET / Stretnutie Putina s Trumpom vo Vietname je veľmi pravdepodobné, mali by prerokovať viacero tém

Stretnutie Putina s Trumpom vo Vietname je veľmi pravdepodobné, mali by prerokovať viacero tém

MOSKVA 8. novembra (WebNoviny.sk) – Na rokovaní lídrov krajín združených v organizácii Ázijsko-tichomorskej hospodárskej spolupráce (APEC), ktoré sa začína v piatok vo Vietname, by sa malo podľa všetkého konať aj stretnutie medzi štyrmi očami medzi ruským prezidentom Vladimirom Putinom a jeho americkým náprotivkom Donaldom Trumpom. Informovali o tom v stredu viacerí predstavitelia Kremľa.

Odporúčame:
Donald Trump adresoval severokórejskému vodcovi tvrdý odkaz

Podľa Putinovho poradcu pre zahraničné vzťahy Jurija Ušakova sa zatiaľ Washington s Moskvou nedohodli na presnom čase stretnutia, jeho konanie je však veľmi pravdepodobné. V rovnakom duchu sa neskôr vyjadril aj hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

Podľa Ušakova by témami stretnutia, ak sa uskutoční, mala byť najmä situácia v Sýrii, kríza okolo Severnej Kórey a zhoršujúce sa vzťahy medzi USA a Ruskom.

Viac k témam: Donald Trump, Severná Kórea, Sýria, Vietnam, Vladimir Putin
Zdroj: Webnoviny.sk – Stretnutie Putina s Trumpom vo Vietname je veľmi pravdepodobné, mali by prerokovať viacero tém © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V Španielsku vypukol lesný požiar a rýchlo sa šíri, stovky ľudí evakuovali (video)

Štátna meteorologická agentúra uviedla, že „rýchle šírenie (požiaru) podporili nepriaznivé poveternostné podmienky, najmä vzhľadom na skorý dátum v roku“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *