Home / EKONOMIKA / Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry

Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry

BRATISLAVA 7. novembra (WebNoviny.sk) – Lekárne Dr.Max upozorňujú na podvodnú aktivitu neznámych subjektov, ktoré telefonicky kontaktujú občanov v mene spoločnosti s cieľom odovzdať im údajnú výhru, zľavu alebo darček priamo v ich príbytku. Informovala o tom firma v stanovisku. Lekárne Dr.Max upozorňujú, že v žiadnom prípade nejde o aktivitu spoločnosti a striktne sa od nej dištancujú.

„Lekárne Dr.Max komunikujú marketingové ponuky a výhry výhradne cez oficiálne kanály, medzi ktoré rozhodne nepatrí odovzdávanie akýchkoľvek výhier alebo darčekov osobnou cestou v byte zákazníkov. Spoločnosť zároveň podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre pokus o podvod a poškodzovanie dobrej povesti,“ uviedla PR manažérka a hovorkyňa spoločnosti Zdenka Krížová.

Odporúčame:
Chrípka už klope na dvere, Slovensko má ale slabú zaočkovanosť

Zároveň vyzývajú verejnosť k zvýšenej opatrnosti a obozretnosti a radia takéto osoby do bytu v žiadnom prípade nevpúšťať. V prípade, že budú občania osobne alebo telefonicky s takouto ponukou oslovení, odporúčajú im ignorovať ju a obrátiť sa na príslušné orgány činné v trestnom konaní.

Na podvodnú aktivitu upozornili lekárne samotní zákazníci. Tí boli v mene lekární Dr.Max kontaktovaní telefonicky s tým, že majú nárok na darček, ktorý im neznáme osoby chceli odovzdať priamo v ich byte.

Viac k témam: lekáreň, podvod, zdravotníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ledecký vyzval Krajniaka na podporu zamestnanosti v najmenej rozvinutých okresoch a znižovanie aktivačných prác (video)

Tvrdí, že aktivačné práce sa určite nemajú zrušiť, pretože na ne boli naviazané sociálne dávky, ktoré keď zrušia, tak sa ľudia, ktorí ich poberajú, dostanú do existenčných problémov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *