Home / EKONOMIKA / Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry

Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry

BRATISLAVA 7. novembra (WebNoviny.sk) – Lekárne Dr.Max upozorňujú na podvodnú aktivitu neznámych subjektov, ktoré telefonicky kontaktujú občanov v mene spoločnosti s cieľom odovzdať im údajnú výhru, zľavu alebo darček priamo v ich príbytku. Informovala o tom firma v stanovisku. Lekárne Dr.Max upozorňujú, že v žiadnom prípade nejde o aktivitu spoločnosti a striktne sa od nej dištancujú.

„Lekárne Dr.Max komunikujú marketingové ponuky a výhry výhradne cez oficiálne kanály, medzi ktoré rozhodne nepatrí odovzdávanie akýchkoľvek výhier alebo darčekov osobnou cestou v byte zákazníkov. Spoločnosť zároveň podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre pokus o podvod a poškodzovanie dobrej povesti,“ uviedla PR manažérka a hovorkyňa spoločnosti Zdenka Krížová.

Odporúčame:
Chrípka už klope na dvere, Slovensko má ale slabú zaočkovanosť

Zároveň vyzývajú verejnosť k zvýšenej opatrnosti a obozretnosti a radia takéto osoby do bytu v žiadnom prípade nevpúšťať. V prípade, že budú občania osobne alebo telefonicky s takouto ponukou oslovení, odporúčajú im ignorovať ju a obrátiť sa na príslušné orgány činné v trestnom konaní.

Na podvodnú aktivitu upozornili lekárne samotní zákazníci. Tí boli v mene lekární Dr.Max kontaktovaní telefonicky s tým, že majú nárok na darček, ktorý im neznáme osoby chceli odovzdať priamo v ich byte.

Viac k témam: lekáreň, podvod, zdravotníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nezamestnanosť na Slovensku klesala tretí mesiac po sebe, pomohli dva nové projekty ministerstva práce

Nezamestnanosť medzimesačne klesala vo všetkých krajoch, najvýraznejšie v Banskobystrickom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *