Home / SVET / Kanadskí policajti riešili kurióznu nehodu, zapríčinili ju piati naháči

Kanadskí policajti riešili kurióznu nehodu, zapríčinili ju piati naháči

NISKU 8. novembra (WebNoviny.sk) – Dopravná nehoda v priemyselnom parku Nisku neďaleko kanadského Edmontonu nebola len jednou z množstva bežných havárií, pri ktorých sa našťastie nikomu nič nestane. Keď prišli príslušníci jazdnej polície skontrolovať osobné auto, ktoré tu narazilo do kamiónu, zistili, že všetkých päť členov jeho osadenstva je nahých.

Polícia všetkých piatich naháčov zatkla, podľa kanadských médií však zatiaľ nie je jasné, čoho – okrem dopravného priestupku – sa vlastne dopustili.

Laurel Scott z Kráľovskej kanadskej jazdnej polície označila prípad za „veľmi bizarný“ a uviedla, že polícia pracuje aj s verziou, podľa ktorej vodič osobného auta narazil do kamiónu zámerne.

„Skúšame poskladať všetky informácie, ktoré máme k dispozícii, aby sme si vedeli tú situáciu predstaviť od začiatku až do konca a zistili, o čom to celé bolo,“ citujú policajtku kanadské médiá.

Viac k témam: Kanada, nehoda, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Kanadskí policajti riešili kurióznu nehodu, zapríčinili ju piati naháči © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ukrajina odsúdila šéfa nelegálnej ruskej okupačnej administratívy, riadil krádež obilia

Oleksandr Saulenko podľa Služby bezpečnosti Ukrajiny riadil krádeže ukrajinského obilia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *