Home / SVET / Bývalý labouristický minister zrejme spáchal samovraždu, bol obvinený zo sexuálneho obťažovania

Bývalý labouristický minister zrejme spáchal samovraždu, bol obvinený zo sexuálneho obťažovania

LONDÝN 7. novembra (WebNoviny.sk) – Bývalého welšského labouristického ministra Carla Sargeanta, ktorý čelil straníckemu vyšetrovaniu v súvislosti so sexuálnym obťažovaním, našli mŕtveho.

Pravdepodobne si sám siahol na život. Štyridsaťdeväťročný Sargeant odstúpil z funkcie ministra pre komunity, deti a mládež v piatok. Zároveň ho suspendovali zo strany. Šéf labouristov Jeremy Corbyn uviedol, že je správou o smrti Sargeanta „hlboko šokovaný„.

Odporúčame:
Minister obrany Michael Fallon sa vzdal funkcie pre obvinenia zo sexuálneho obťažovania

V uplynulých týždňoch sa obvinenia zo sexuálneho obťažovania dotkli celej rady britských politikov, okrem iných aj poslancov z Labouristickej aj Konzervatívnej strany. Minister obrany Michael Fallon sa pre takéto obvinenia vzdal minulý týždeň svojej funkcie. Kauza zasiahla aj regionálne parlamenty v Škótsku a vo Walese.

Viac k témam: samovražda, sexuálne obťažovanie, Veľká Británia
Zdroj: Webnoviny.sk – Bývalý labouristický minister zrejme spáchal samovraždu, bol obvinený zo sexuálneho obťažovania © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

V Španielsku vypukol lesný požiar a rýchlo sa šíri, stovky ľudí evakuovali (video)

Štátna meteorologická agentúra uviedla, že „rýchle šírenie (požiaru) podporili nepriaznivé poveternostné podmienky, najmä vzhľadom na skorý dátum v roku“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *