streda , 15 júla 2020
Home / POLITIKA / Drucker má už polovicu podpisov na založenie strany Dobrá voľba, čoskoro predstaví tím a program

Drucker má už polovicu podpisov na založenie strany Dobrá voľba, čoskoro predstaví tím a program

24.8.2019 (Webnoviny.sk) – Bývalý minister zdravotníctva a vnútra Tomáš Drucker už vyzbieral polovicu podpisov potrebných na registráciu politickej strany.

Musí vyzbierať minimálne 10-tisíc podpisov od občanov. Ako píše na svojom facebookovom profile, v týchto dňoch zbierajú po celom Slovensku podpisy na vznik politickej strany Dobrá voľba a už sa im podarilo získať polovicu.

Aj pri stretnutiach s vami často počúvame, že Slovensko potrebuje zmenu. Ale takú, ktorá prinesie konkrétne výsledky ako fungujúce a spravodlivé zdravotníctvo pre všetkých či lepšie podmienky pre mladé rodiny aj seniorov,“ píše Drucker. Bývalý minister zároveň avizuje, že už čoskoro predstaví tím skúsených ľudí a priority programu, v ktorom budú obsiahnuté reálne riešenia na zlepšenie našej krajiny.

Drucker pôsobil vo vláde Roberta Fica aj Petra Pellegriniho ako minister zdravotníctva a minister vnútra. Z tejto pozície odstúpil na jar minulého roka. Odôvodňoval to tým, že nedokázal odvolať vtedajšieho policajného prezidenta Tibora Gašpara. Po svojom odchode z postu ministra vnútra sa stiahol z politického života. Prostredníctvom videa na Facebooku však nedávno zverejnil informáciu, že založí novú politickú stranu a začne so zberom podpisov. Vo videu okrem iného uviedol, že chce ľudom priniesť aj reálnu zmenu štýlu politiky a práce.

Viac k témam: nová politická strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Drucker má už polovicu podpisov na založenie strany Dobrá voľba, čoskoro predstaví tím a program © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Fico chce Blahu vo vedení Smeru a tvrdí, že po celom Slovensku požíva veľkú úctu a rešpekt

Za šéfa strany bude opätovne kandidovať Robert Fico.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *