Home / EKONOMIKA / Jaguar Land Rover hľadal zamestnancov v Trnavskom kraji, výška platu bude závisieť od skúseností

Jaguar Land Rover hľadal zamestnancov v Trnavskom kraji, výška platu bude závisieť od skúseností

TRNAVA 7. novembra (WebNoviny.sk) – Spoločnosť Jaguar Land Rover Slovakia v utorok ponúkala voľné pracovné miesta na pracovnom veľtrhu JobSpoTT v Trnave.

Jej cieľom je výrazne rozšíriť dnes už viac ako 560-členný tím zamestnancov výrobného závodu v Nitre. Automobilka sa zameriava na oslovovanie ľudí, ktorí žijú priamo v Nitre a okolí, prípadne v susedných regiónoch, z ktorých možno denne dochádzať do práce.

Oslovujú ľudí z regiónov

„Cielene sa zameriavame na oslovenie ľudí z regiónu, ktorí sú najbližšie nášmu závodu. Hľadáme ľudí, ktorí sa chcú stať súčasťou procesu nastavovania výroby už od jej začiatkov. Nie všetci musia mať skúsenosti z automobilového priemyslu, hľadáme ľudí s nadšením a pozitívnym prístupom k práci,“ povedala Nicci Cook, riaditeľka ľudských zdrojov spoločnosti Jaguar Land Rover Slovakia.

Odporúčame:
Jaguar Land Rover ponúka polovičné platy oproti sľubom, tvrdí hnutie Sme rodina

V Trnave je miera evidovanej nezamestnanosti na rekordne nízkej úrovni, automobilka môže ľudí získať zrejme len od iných zamestnávateľov. Nezamestnanosť v okrese Trnava je pod hranicou 2,5 percenta, ľudí stále hľadá aj miestna automobilka a ďalšie spoločnosti. Viaceré z nich lákajú ľudí na plat vyšší ako tisíc eur.

Na veľtrh JobSpoTT v Trnave prišlo päťdesiat zamestnávateľov z Trnavského kraja a okolia s ponukou približne tritisíc voľných pracovných miest.

Manažérske aj inžinierske pozície

Ponuka konkrétnych pracovných pozícií v Jaguar Land Rover Slovakia podľa manažéra komunikácie Jozefa Plška obsahuje manažérske aj inžinierske miesta, miesta kvalifikovaných pracovníkov ako sú inšpektori kvality, údržbári, autoelektrikári či automechanici.

Odporúčame:
V Nitre chcú postaviť nový automobilový závod, vznikne 70 pracovných miest

Automobilka potrebuje aj pracovníkov priamo do výroby nového modelu Land Rover Discovery. Popis práce, požiadavky na zamestnancov aj ponúkaný plat sa pri jednotlivých pozíciách líšia.

Pre pozície výrobných pracovníkov a kvalifikovaných robotníkov spoločnosť uplatňuje komplexný systém odmeňovania, v ktorom sa priemerná ponúkaná mzda bude pohybovať v rozmedzí od 900 po 1 800 eur v priemere za mesiac, v závislosti od konkrétnej pracovnej pozície a skúseností.

Viac k témam: Jaguar Land Rover, práca, Trnava
Zdroj: Webnoviny.sk – Jaguar Land Rover hľadal zamestnancov v Trnavskom kraji, výška platu bude závisieť od skúseností © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Daň na lieh sa zvyšuje o 30 percent, na dva druhy alkoholu sa však nevzťahuje

Nárast sadzby spotrebnej dane na lieh schválil parlament ešte koncom minulého roka na návrh poslanca za hnutie OĽaNO Milana Vetráka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *